Fiat Professional AUTOHIT TYCHY Fiat Professional AUTOHIT TYCHY
   
Fiat  
 
    www.fiatprofessional.pl        
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

O nas

 

    Historia marki  


     Historia firmy
Firma Auto-Hit S.A. to firma z wieloletnim doświadczeniem. Od 18 lat, a dokładnie od 1995 roku jesteśmy autoryzowanym dealerem samochodów marki Fiat. Od początku istnienia staramy się poszerzać zakres naszej działalności. Obecnie posiadamy  oddzialy w  Warszawie oraz w Makowie Mazowickim zajmujące się produkcją specjalną.
W siedzibie firmy W Tychach prowdzimy szeroką działalność w zakresie sprzedaży samochodów, serwisu (gwarancyjnego i pogwarancyjnego), usług blacharsko - lakierniczych, wykonywania badań technicznych pojazdów (Stacja Kontroli Pojazdów), sprzedaży hurtowej i detalicznej części zamiennych, akcesoriów i olei, a także usług bankowych tj. leasingu i ubezpieczeń.
 
 
To co nas wyrożnia to przede wszystkim:
  • zespół pracowników - wykwalifikowana kadra specjalistów ds. motoryzacji, technologii, ubezpieczeń, leasingu, itp.
  • nowoczesne oprzyrządowanie - wspomagane systemem komputerowym. Firma posiada sprzęt najwyższej światowej klasy - dający możliwość pełnego, precyzyjnego badania, naprawy i konserwacji, dzięki niemu samochód będzie w świetnym stanie przez wiele lat.
  • dogodne warunki finansowe - system promocji i rabatów, upominki dla klientów oraz korzystna cena wyjściowa
  • dogodna lokalizacja - obok fabryki Fiat

Auto-Hit to lata parcy i doświadczeń. Staramy się robić wszystko by dostarczyć naszemu Klientowi najlepsze i i najbardziej atrakcyjne cenowo samochody orzaz usługi, zgodnie z jego oczekiwaniami.

 

 

 

 

 
 
 
AHT SP. Z O.O

TYCHY
OŚWIĘCIMSKA 323
43-100 TYCHY
Tel.: (32) 2269300
e-mail


Zobacz większą mapę

WARSZAWA
SPEDYCYJNA 11
03-191 WARSZAWA
Tel.: ()
()
e-mail

 
 
· polityka prywatności    · informacje o cookies